Vyberte stránku

KDYŽ SE ŘEKNE ŠREJMA

O nás

Naším krédem je dlouhodobá spolupráce. 12 let zkušeností a dlouhá řada klientů z nás dělá perfektní partnery pro vaši budoucnost. A moc nás to baví.

01. Strategie

První pravidlo zní: “Nepředpokládej, ale ptej se”. Vždy se snažíme především zjistit, co klient chce a co potřebuje. Teprve potom uvážíme, jaká je nejlepší cesta k cíli.

02. Profesionalita

Nestřílíme od boku. Naším doporučením předchází pravidelná školení, důkladná analýza trhu a realizovaných případů. Každý případ je jedinečný.

03. Diskrétnost

Dodržujeme veškerá pravidla GDPR. Ale to jsme vlastně dělali vždycky. V našem oboru je nemyslitelné, aby se s citlivými daty našich klientů pracovalo jinak než s nejvyšší opatrností.

Prokázané úspěchy

ČÍSLA NELŽOU

Vedeme si statistiku úspěšnosti. Podle čeho hodnotíme úspěch? Především podle spokojenosti našich klientů. A ta se pozná nejlépe tak, že vás klient znovu osloví. A to by nedělal, pokud by nebyl přesvědčen o našich kvalitních službách. Nestojíme si tak špatně, že?

%

smlouvy uzavřené se stávajícími klienty

%

Smlouvy uzavřené s novými klienty

PORADCI

Toto jsme my. Tým pro váš úspěch.

Petr Šrejma

majitel a poradce

Přináším do firmy zkušenosti z bankovního sektoru a zkušenosti s nejnovějšími finančními produkty, které předávám svým poradcům. Mezi mé zájmy patří kromě rodiny i deskové hry a cestování.

Jan Šrejma

finační poradce

S klienty jednám jako s přáteli – chci, aby se na mě mohli vždy spolehnout.